"6. szülinapi bulink volt, kislányom Cukker-es virágcsokrot kapott ajándékba. Mindenki megcsodálta és bele is kóstolt. Isteni finom
"
"6. szülinapi bulink volt, kislányom Cukker-es virágcsokrot kapott ajándékba. Mindenki megcsodálta és bele is kóstolt. Isteni finom
"